0 532 212 3394  0 532 212 3394   info@guvenmermermakina.com   info@guvenmermermakina.com

» Kurumsal

Demirci Uludağ Turşuları

Mermer sektör dünyasında tecrübeli bir deneyime imza atmış Güven Mermer Makina, kariyerini 01.04.1988 yılında Tahsin ALTIPARMAK tarafından kurulmuş olup, 15.11.1996 tarihinden itibaren de şirketleşerek, faaliyetlerine büyük bir titizlilikle uzman personeli ile, sürekli gelişen ve değişen teknoloji ile paralel olarak makinalarını yenileyen Güven Mermer, en iyi ve kaliteli hizmet sunabilmeyi kendine bir ilke haline getirmeyi amaç edinmiştir.

  Teknik servis ve teknik danışmanlık ekiplerimizle koşulsuz müşteri memnuniyetlerini hedefleyen Güven Mermer Makinaları dünyanın dört bir köşesine ulaşmaktadır. 

  Güven Mermer Makinalarıın sektöründe ilke firma olma projesine imza atmanın gururunu yaşarken daha güzelini, daha kaliteyi sunabilmek amacını nice 30. yıllara götürebilmeyi görev olarak üstleniyoruz.


  Firmamızın faaliyetlerine giren, mermer sektöründe en çok ihtiyaç duyulan mermer silim, en ebatlama, çoklu kesim, mermer yan kesme, yazı makinası, açılı yan kesmeler, kafa kesme makinalarnı üretmektedir.


Sitemizi bugün 9 kişi,Toplamda 76.366 kişi ziyaret etti.